Мonoad - Про Нас

Мonoad - онлайн магазин, заснований справжніми фанатами брендів Dr. Martens, Converse та Vans. Ми продаємо те, що носимо самі, і прагнемо відкрити таку можливість для кожного. Бренди, які ми представляємо - це окремі "моно" напрямки магазину, які ми пильно вивчаємо, щоб стати найбільш компетентними у всіх тонкощах продукції. Ми прагнемо бути кращими і об'єднати спільноти фанатів кожного окремого бренду. Долучайтеся до наших інстаграм сторінок:
monoad.dms
monoad.cs
- monoad.vns

Monoad почав свою діяльність в 2017 році з бренду Dr. Martens, а вже в 2019 році ми відкрили другий напрямок - Monoad Converse, як офіційні партнери Converse Україна. У 2021 ми відкрили наступний моно напрямок - бренд Vans. Ми надаємо індивідуальну консультацію і підтримку нашим клієнтам на всіх етапах, в режимі он-лайн. Також здійснюємо доставку замовлень по всій території України, аж до найвіддаленіших куточків. Ми продаємо виключно ОРИГІНАЛ. Ми завжди прагнемо до індивідуального підходу до кожного нашого клієнта, саме тому ми подбали про те, щоб і класичні та рідкісні лімітовані колекції були в наявності, і могли оперативно прибути прямо до одержувача в максимально короткі терміни. Наш сервіс передбачає гарантії обміну і повернення, бонуси для постійних клієнтів, консультацію з догляду, та інші переваги, мета яких - зробити купівлю оригінального взуття приємною, надати покупцеві більше, ніж він очікує.

Ми завжди відкриті до зворотного зв'язку. Саме Ваші відгуки дають нам стимул і прагнення до розвитку, поліпшень і зростання. Наша місія: допомогти людям підкреслити свою індивідуальність.

Юридична адреса:
м. Житомир / вул. Гоголівська 4 / каб. 503

Графік роботи відділ продажу:
Понеділок - Неділя з 09:30 - 20:00
Але зазвичай ми залюбки відповідаємо на ваші запитання в мессенджерах і в неробочі години.

Графік роботи відділ відправлень:
Понеділок - Пятниця з  09:30 - 18:30
Суббота - Неділя вихідні