Бренди
Фільтр
По 20 на сторінці
  • По 20 на сторінці
  • По 40 на сторінці
  • По 60 на сторінці
Популярні
  • Популярні
  • Від дорогих
  • Від дешевих
  • Новинки

Взуття Dr. Martens

DR. MARTENS
8900 грн.
6500 грн.
DR. MARTENS
14500 грн.
DR. MARTENS
8550 грн.
6850 грн.
DR. MARTENS
10800 грн.
8900 грн.
DR. MARTENS
8550 грн.
6850 грн.
DR. MARTENS
8550 грн.
6850 грн.
DR. MARTENS
8550 грн.
6850 грн.
DR. MARTENS
8900 грн.
7250 грн.
DR. MARTENS
8550 грн.
6850 грн.
DR. MARTENS
10800 грн.
6850 грн.
DR. MARTENS
10800 грн.
8500 грн.
DR. MARTENS
7400 грн.
6500 грн.
DR. MARTENS
8550 грн.
DR. MARTENS
10800 грн.
8900 грн.
DR. MARTENS
8900 грн.
5990 грн.
DR. MARTENS
750 грн.
DR. MARTENS
9300 грн.
DR. MARTENS
9900 грн.
DR. MARTENS
8900 грн.
5990 грн.
DR. MARTENS
8900 грн.

Оригінальні Dr. Martens - взуття та аксесуари

With Bouncing Soles


Культові черевики Dr. Martens, невбивні та універсальні, за 60 років стали іконою моди і зайняли місце в гардеробах робітників, музикантів, адептів субкультур, тусовщиків та домогосподарок по всьому світу.

Цінності бренду — самовираження, свобода та бунтарство — виявилися близькими і для українців. У нашому інтернет магазині можна купити знакові моделі бренду — 1460 та 1461 — у класичних кольорах Black та Cherry Red, а також мартиінси з рідкісних сезонних колекцій та колаборацій.

Чому черевики Dr. Martens такі популярні?

- Міцна конструкція та амортизуюча підошва з повітряними камерами

- Класичний силует та широкий модельний ряд


Історія черевиків Dr. Martens: від функціональності та бунтарства


Dr. Martens - англійський бренд, але його історія починалася в Німеччині. Відразу після Другої світової війни, коли всі мали лише жорсткі й незручні військові черевики, молодий Клаус Мертенс пошкодив кісточку. Натерпівшись, він вирішив, що сам створить комфортне взуття. Щоб зробити підошву м'якшою і посилити амортизацію, Клаус залишив у ній прошарок з повітря.

Далі Мертенс та його старий друг запустили виробництво таких черевиків у Мюнхені. У важкий повоєнний час як сировину доводилося використовувати шкіру з штанів офіцерської уніформи та гуму, списану з аеродромів Люфтваффе. Але зручне взуття мало попит. Продажі зростали та партнери змогли вийти на закордонний ринок.

Патент купив британський виробник взуття R. Griggs Group Ltd. Білл Гріггс додав кілька деталей, у тому числі контрастну жовту стрічку та петельку з написами, а також змінив назву черевиків на англійський лад — «Доктор Мартінс».

Перші Dr. Martens, якими ми їх знаємо, побачили світ 1 квітня 1960 р. Це були бордові черевики на 8 кілець, що отримали назву 1460, за датою випуску. Рівно через рік з'явилися низькі черевики на три кільця - 1461 (1/4/61).

Як відрізнити оригінал Dr. Martens?

Як у будь-якого популярного бренду, у Dr. Martens є підробки. Найпростіший спосіб — купувати черевики лише у авторизованих магазинах. Ми гарантуємо оригінальність представлених товарів та готові підкріпити це сертифікатами.

На що звернути увагу:
- Наклейка з маркуванням: зліва-направо на чорному полі вказано назву моделі, колір, артикул (8 цифр) та тип шкіри. Біле поле містить штрих-код і співвідношення розмірів, а одразу під ним код (виду AM500), який повинен збігатися з кодом на черевиках.

- Найпростіше перевірити артикул у пошуковій системі: якщо він справжній, при пошуку ви побачите ту ж модель, що вказана на стікері і повинна лежати в коробці.

- Маркування всередині черевика: На "язичку" або збоку також є маркування у вигляді таблички, в якій вказані код (виду AM500), розміри, країна виробництва і іноді модель.

- У Dr. Martens 5 країн виробництва: Китай, В'єтнам, Таїланд, Лаос та Великобританія. У Великій Британії виробляється лише особлива лінійка Vintage.

- Зовнішній вигляд черевиків: Підроблені Мартінси можуть відрізнятися якістю шкіри, цілісним язичком, пошиттям, шрифтом на петлях, кольором підошви і відсутністю символів під шаром ПВХ між малюнками протектора. У центрі підошви знаходиться напис The Original і позначка про стійкість до масла, бензину, жиру та хімікатів з логотипом-хрестом. Але все це буває непросто помітити недосвідченому покупцю.

- Вартість: ціна на черевики не може значно відрізнятись від вартості аналогічних черевиків у схожих магазинах. Ціни встановлює офіційний дистриб'ютор і рітейлери немають права їх змінювати.


З чим носити Dr. Martens?

Модні тенденції сьогодні дозволяють комбінувати черевики з будь-яким стилем одягу, а також носити їх як із джинсами та брюками, так і зі спідницями, сукнями, шортами. Крім того, широкий асортимент черевиків Dr. Martens дозволяє підібрати черевики до будь-якого випадку. Наприклад, є мартінси з прінтами, мартинси з татуюваннями, блискітками, тисненням, декоративною фурнітурою, зимові мартінси з хутром, на платформі, зі шкіри різного кольору та вичинки. Мартінси - унісекск, вони не поділяються на жіночі Dr. Martens чи чоловічі Dr. Martens.

Фільтр